Jazdy doszkalające

Wiadomości ogólne

– decydując się na  jazdy doszkalające w naszym ośrodku każdy ma możliwość wyboru instruktora i pojazdu.

– ośrodek doskonalenia techniki jazdy zapisy prowadzi w biurach: osobiście lub telefonicznie.

– opłatę za ustalone godziny wnosimy z góry (jeżeli umowa z kierownikiem nie stanowi inaczej).

– jeżeli zapis nastąpił telefonicznie opłatę należy uiścić w ciągu najbliższych dwóch dni w biurze lub przelewem na konto ośrodka  Radosław Albrecht  75 1140 2004 0000 3602 7332 43 49 w przeciwnym wypadku dane godziny zostaną wykreślone z grafiku.

– na jazdach dodatkowych osoba ma prawo zasugerowania instruktorowi formy prowadzenia zajęć, co chce ćwiczyć jazdę po placu czy po mieście, w przeciwnym wypadku decyzję podejmie instruktor techniki jazdy.

– zasady odwoływania i przekładania godzin jak w kursie

– istnieje możliwość doskonalenia techniki jazdy osób posiadających prawo jazdy na ich własnym pojeździe. Jazda swoim samochodem pod okiem instruktora.

Cennik: jazdy doszkalające Warszawa

Kategoria

Cena

A plac 1h

 miasto 1h

60 zł

80 zł

B  1h

Pakiet 10h  

50 zł

450 zł

C 1h 70 zł
C+E 1h 70 zł

Aby uzyskać prawo jazdy danej kategorii należy ukończyć kurs na prawo jazdy i zdać egzamin państwowy. Wydawałoby się, że to niewiele…

Nauka jazdy samochodem, motocyklem czy też innym pojazdem wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy teoretycznej (zapewniamy ją po ukończeniu części teoretycznej kursu) i minimalnych zdolności manualnych, które będą rozwijane w trakcie kursu pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

Po ukończeniu kursu okazać się może iż podstawowa liczba godzin okazała się niewystarczająca do nabycia odpowiednich umiejętności. W takim przypadku konieczne mogą okazać się jazdy doszkalające w ilości ustalonej przez instruktora i osobę szkoloną.szukasz współpracy?
>>dowiedz się więcej<<

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST

Adres
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
Email
E-mail: info@osktest.pl
Telefon
Tel: +48 22 635 30 28, 507 240 256

O nas

Od wielu lat zapewniamuy wysoką jakość szkolenia kandydatów na kierowców, Zapewniamy fachowy I bezstresowy przebieg szkoleń.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design